На черкаському Хрещатику понизять бордюри

На черкаському Хрещатику понизять бордюри На перехрестях вулиць, які капітально ремонтуватимуть за кошти муніципальних облігацій, понижуватимуть бордюри. Це робитиметься задля комфорту людей з особливими потребами, які пересуваються містом на візках, а також для мам з дитячими візочками, розповіли у черкаській міській раді.
За словами директора департаменту житлово-комунального комплексу Олександра Риджаніча, проектами реконструкції вулиць передбачено пониження бордюрів на усіх вулицях, які ремонтуватимуть за кошти муніципальних облігацій. А саме: вул. Котовського, Хрещатик, Ільїна, Благовісна, Енгельса, Смілянська. Це понад 50 перехресть.
Нині роботи з пониження бордюрів на перехрестях, а також підняття бордюрного каменю, відбувається на вул. Хрещатик.
Громадська діячка Анна Харченко, яка є співавтором міської програми «Простір без бар’єрів», говорить, що облаштування перехресть із пониженими бордюрами – це хороша справа для міста і для його жителів. У Європейських країнах така практика є поширеною, а в Україні це стає нормою.
— Добре, що в проектах передбачено пониження бордюрів. До того ж реконструкцією охоплять центральні вулиці. Хоча, як на мене, варто це робити на усіх перехрестях у Черкасах, — говорить Анна Харченко.
28.08.2012 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter