Черкаська влада обіцяє знести квітковий павільйон біля драмтеатру. Підприємці закидають їй зневагу до територіальної громади

Як інформують у міськраді Черкас, тимчасову споруду біля драмтеатру буде терміново демонтовано.
Черкаська влада обіцяє знести квітковий павільйон біля драмтеатру. Підприємці закидають їй зневагу до територіальної громади

Відповідне доручення керівнику управління інспектування дав заступник міського голови Геннадій Шевченко.

«Сьогодні з’явилася інформація про незаконне розміщення тимчасової споруди (квіткового павільйону) в центрі міста, в районі Театральної площі.

У той час, як міська влада докладає всіх зусиль до боротьби з незаконно встановленими спорудами і намагається навести лад в цій сфері, цей вчинок – верх зневаги до територіальної громади. Через те сьогодні як куратор управління інспектування дав доручення його керівнику терміново вжити заходів щодо усунення цього неподобства.

І це вже буде не усне попередження чи адмінштраф, а примусовий демонтаж. Відповідні роботи проводитимемо завтра зранку», – наголосив Геннадій Шевченко.

У той же час, на офіційному сайті міськради Черкас з`явився коментар підприємців, які встановили павільйон.

"Якби влада з самого початку чесно розяснила людям, що МАФи встановлені тимчасово. не більше ніж на місяць, після чого підприємці повністю відновлять зелену зону, тоді було б менше непорозумінь і зайвих емоцій. Ми подали десятот різних клопотань, але влада рік з нами займається відписками. Рішення просто не приймаються. Бізнес загнали в глухий кут: Приберіть МАФи бо заважають ремонту, а куди тимчасово прибрати ніхно рішення не приймає. Просто знущання. А деякі журналісти та активісти замість того, щоб підтримати малий бізес не на словах, а на ділі,- допомагає владі його знищити.. Повторюсь, ми через місяць не лише все приберемо (ми ж добре розуміємо, що там не місце МАФам) а й повністю оновимо ландшафт. Але зауважу - люди важливіше ніж трава. Траву вони не їдять, тому відновлять. А в час, коли 80% населення вже економлять на їжі, коли не має чим виплати пенсії та зарплати - закривати десятки робочих місць - це не безглуздя, а злочин .І це приведе до серйозного супротиву підприємців (не виключено, з шинами і бензином). Недавно Трамп,зібравши бізнес, заявив: \"Я ваш слуга. тільки створейте робочі місця.\" В нас влада гнеться під декількох горлопанів, якім нічого робити, як сидіти за компом і гадити людям. Самі ж в цьому житті собачої будки не побудували. Проте на виборах влада знову розповідатиме, як любить малий бізнес і створює для нього ну просто всі умови..."
02.02.2017 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter