У Ватутіному шахтарі Черкащини відзначили своє професійне свято

У Ватутіному шахтарі Черкащини відзначили своє професійне святоШахтарське містечко обласного підпорядкування Ватутіне, збудоване 65 років тому, 26 серпня активно відзначило не лише День міста, але й професійне свято своїх засновників – День шахтаря. На святкування приїхав і голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, для якого День шахтаря – особливий день, пов'язаний з багатьма роками його власної трудової діяльності та сімейними традиціями Тулубів у цілому.
Прикметно, що на свято до Ватутіного очільник області приїхав в урочистій формі шахтаря, яка символічно нагадувала про гірниче минуле Сергія Тулуба.
«Дух шахтарів я увібрав ще з молоком матері. А безпосередньо трудову діяльність розпочав ще у 17 років, коли батько вперше привів на шахту», – розповів Сергій Борисович.
У ході візиту до Ватутіного, голова ОДА зустрівся з ветеранами шахтарської праці, поспілкувався з ними про проблеми, які їх найбільше турбують та вручив подарунки.
Так, найголовніше, що непокоїло запрошених шахтарів – субсидії на електроенергію заслуженим працівникам вугільної промисловості. Сергій Тулуб запевнив присутніх, що намагатиметься розв’язати цю проблему на найвищому рівні.
Потому відбулося покладання квітів до пам’ятника генерала армії М.Ф.Ватутіна, а також урочиста хода за участі керівників області, ветеранів-шахтарів, заслужених жителів міста та усіх охочих.
Під час урочистої частини свята на центральній площі міста, голова облдержадміністрації вручив почесні грамоти та нагороди містянам, а також подарунки родинам загиблих шахтарів.
27.08.2012 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter