У прокуратурі Черкаської області відбулася зустріч з координатором Уповноваженого ВРУ з прав людини

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, 11 січня відбулася робоча зустріч з Регіональним координатором Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Лесею Валяєвою.
У прокуратурі Черкаської області відбулася зустріч з координатором Уповноваженого ВРУ з прав людини

Зустріч з гостею проводив заступник прокурора області Олександр Мироненко. Також у заході взяв участь начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури області Підліснюк О.М.

У ході розмови учасники обговорили шляхи запровадження нових підходів у забезпеченні та дотриманні прав людини в місцях несвободи в області та ретельно дослідили питання можливого налагодження ефективної співпраці з громадськими організаціями, зокрема шляхом проведення спільних заходів у спеціальних установах Головного управління Національної поліції та режимних закладах Державної кримінально-виконавчої служби в області.

У ході спілкування особливо ретельно обговорено необхідність активної взаємодії між органами прокуратури області та Регіональним координатором Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області, що у свою чергу слугуватиме забезпеченню належних умов тримання громадян у піднаглядних органах та установах, а також наданню якісної та своєчасної медичної допомоги затриманим, взятим під варту, і засудженим особам.
12.01.2017 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter