У черкаському водоканалі відкрився новий центр обслуговування відвідувачів

Оновлений центр обслуговування населення комунального підприємства «Черкасиводоканал», що на вулиці Гетьмана Сагайдачного, 12, уже готовий примати своїх відвідувачів. Як інформують у міськраді Черкас, він запрацював у понеділок, 19 грудня. У його приміщенні після реконструкції створили комфортні для споживачів умови, а ще тут доступний весь спектр послуг, пов’язаних із водопостачанням та водовідведенням.

Як розповів директор підприємства Сергій Овчаренко, донедавна абонвідділ розміщувався в іншій будівлі. Їй уже близько 20 років. За цей час майже вдвічі зріс і штат працівників абонентного відділу, тож у «старому» приміщенні умови праці для їхньої роботи зі споживачами не достатньо відповідали вимогам сучасності.
У черкаському водоканалі відкрився новий центр обслуговування відвідувачів

– Жителі Черкас можуть звертатися сюди з будь-яких питань, які стосуються чи то нарахування плати за послуги водопостачання та водовідведення, чи то пільг і субсидій, – розповів Сергій Володимирович. – Бувають і ситуації, коли на думку мешканця, йому неправильно нарахували плату за послуги. Власне, з таких та подібних питань споживач може підійти сюди й проконсультуватися в нашого працівника.

Для зручності жителів Черкас в одному приміщенні облаштували кол-центр (що в телефонному режимі приймає показники лічильників) та каси підприємства, що дозволить, у разі потреби, сплатити за отримані послуги на місці. До слова, щодня абонентний відділ КП обслуговує, щонайменше, сотню громадян. Інколи їхня кількість може зрости й до півтори тисячі.

Працюватиме оновлений Центр із понеділка до п’ятниці з 8:00 до 17:00. У суботу з 8:00 до 13:00.
19.12.2016 16:48
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter