Прокуратура: Черкаська держекоінспекція не контролює виконання власних приписів

Прокуратура: Черкаська держекоінспекція не контролює виконання власних приписівПрокуратура області перевірила виконання вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» в діяльності Державної екологічної інспекції у Черкаській області при здійсненні виробничої діяльності підприємствами аграрного сектору.

Перевірками встановлено, що службовими особами Державної екологічної інспекції в області неналежно виконуються вимоги ст. 16, 20 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» : не контролюється виконання виданих ними приписів та наявність у суб’єктів господарювання агропромислового комплексу: - дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря; - дозволів на спеціальне водокористування; - лімітів на утворення та розміщення відходів на 2012 рік, не вживаються заходи щодо усунення встановлених порушень та стягнення спричинених збитків.

За результатом перевірок прокуратурою Черкаської області на усунення порушень зазначеного Закону внесено подання на ім’я начальника Державної екологічної інспекції в області, повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області..
20.08.2012 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter