Виконком Черкас вирішив знести базу відпочинку "Дубки". За сприяння хлопчиськ з "Азову"

Виконком Черкас вирішив знести базу відпочинку "Дубки". За сприяння хлопчиськ з "Азову" За інформацією Інфоміст, виконавчий комітет Черкаської міської ради проголосував за знесення шести споруд бази відпочинку “Дубки”, що розташована між “Рів’єрою” та мікрорайоном “Митниця”.

– Я давав доручення розібратися із так званою базою “Дубки”. Я вношу проект рішення про демонтаж цих споруд. Ці “Дубки” – там міліціонери колишні створили базу і надають послуги нашим жителям незаконно. На території природо-захисної смуги, без жодних документів. Першим це питання потрібно вирішити, – сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Окрім того, він зазначив, що мерія “візьметься” за підприємця, який на “Митниці” “захопив гектар землі” і зробив стоянку. – Прошу його привести у відповідність до закону, знести цей паркан, – зазначив мер. – Цими об’єктами ви маєте показати, що влада є в місті. А кіоски – потім розберемся з ними. Оце об’єкти, які створюють соціальну напругу.

Мер також звернувся до керівника ЦК “Азов” у Черкаській області Дмитра Кухарчука з проханням посприяти у знесенні споруд.
06.12.2016 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter