В Оршанці пройшла презентація нових зразків транспорту й спецтехніки

Для переоснащення підрозділів охорони кордону прикордонним відомством проводиться робота по закупівлі за бюджетні кошти та отриманні в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги новітніх зразків техніки, у тому числі і вітчизняного виробника.
Для цього Державна прикордонна служба України проводить постійну роботу із вивчення нових зразків техніки, які можуть бути закуплені та прийняті на озброєння. Основна умова – надійність та максимальне пристосування техніки під виконання завдань з охорони та захисту державного кордону, а також завдань логістичного забезпечення.

10 листопада в рамках проведення збору з керівним складом підрозділів інженерно-технічного забезпечення, спільно з вітчизняними виробниками техніки, організовано презентацію 25 нових і модернізованих зразків транспортних засобів та спеціальної техніки. Презентація проводилась на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Участь у презентації взяли понад 60 представників вітчизняних виробників.
В Оршанці пройшла презентація нових зразків транспорту й спецтехніки

Випробування машин було здійснено подоланням водних перешкод та крутих схилів, пересування по трасі підвищеної складності.
В Оршанці пройшла презентація нових зразків транспорту й спецтехніки

– Ми постійно здійснюємо пошук нових зразків техніки та спорядження. Для прийняття на озброєння зразки повинні проходити тестові випробовування. Без такого попереднього вивчення прийняття на озброєння не можливе. Сьогоднішні заходи направленні на вивчення тактико-технічних характеристик, основних вузлів та агрегатів. Наступний етап вивчення проходитиме безпосередньо в підрозділах, які виконуватимуть завдання по охороні державного кордону, – розповів директор Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Олександр Гура. 
12.11.2016 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter