В Умані начальник ЖЕКу напав на журналістку, коли та спробувала довести факт хабарництва

Як повідомляє gazeta.ua, 1 лютого в Умані начальник житлово-комунального господарства ДП "Рубін" Віктор Юрковський напав на кореспондента "Газети по-українськи" Олену Марченко.
Інцидент стався уранці, в приміщенні колишньої Рембази, де розташоване ДП "Рубін" (керівник В.В. Мотрук). Олена Марченко писала про хабарі в ЖЕКу.
"До мене звернулася уманчанка. – зазначила кореспондент. – Вона пішла в ЖЕК за довідкою про склад сім'ї, аби оформити допомогу для малозабезпеченої родини. Начальник відмовився її надати. Вимагав грошей за довідку, погрожував, що потріпає нерви. Ми підійшли разом, аби розібратися у ситуації".
Кореспондент підійшла у кабінет начальника ЖЕКу, показала посвідчення.
Натомість Юрковський накинувся на журналіста з погрозами розбити камеру. Зупинився тільки після того, як йому пояснили, що зараз викличуть міліцію. Закривши кабінет, він просто утік.
За фактом хабарництва було подано заяву до прокуратури.
"Мені ні ви, ні сам Господь Бог не указ, – зазначив Юрковський, котрого зловили за руку на "гарячому". – Хоч у суду ідіть. Нас все одно розформовують, так що ви нічого нікому не доведете".
За наданою інформацією даний ЖЕК обслуговує частину мікрорайону ДОСи і підпорядковується Міністерству оборони України. Зараз іде передача майна в комунальну власність міста.
Незаконність дій керівника житлово-комунального господарства визнав і військовий прокурор.
02.02.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter