У Каневі впроваджують Програму регулювання чисельності безпритульних тварин

У Каневі впроваджують Програму регулювання чисельності безпритульних тваринУ Каневі розпочато практичне впровадження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Каневі на 2016-2020 роки. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Сьогодні на базі канівського КП «Місто» уже розпочато роботи із облаштування майданчика для утримання тварин, приміщення для їх стерилізації та вакцинації.
Протягом періоду найбільшої актуалізації цієї проблеми – березень-листопад – тут щороку стерилізуватимуть та вакцинуватимуть проти сказу 70 безпритульних тварин. Крім того, планується введення системи електронного обліку стерилізованих безпритульних тварин. Розпочати ці роботи планують із 2017 року.

- Канів — одне з найперших міст в області, де було прийнято місцеву програму регулювання чисельності безпритульних тварин, - констатував Ігор Ренькас, міський голова Канева. - Безпека та комфорт містян – наші головні пріоритети – і, попри витрати, ми розуміємо, що сьогодні існує лише один законний шлях для вирішення цієї проблеми.
30.09.2016 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter