До кінця року 475 черкаських інвалідів-візочників отримають колісні крісла

До кінця року 475 черкаських інвалідів-візочників отримають колісні крісла Як повідомила заступник голови Черкаської ОДА Тетяна Прітченко, нині в області налічується 85,5 тис. інвалідів, поміж них 3 200 – інваліди-візочники.
– На друге півріччя цього року в області зібрано 475 замовлень, з них 261 – ті особи, які отримуватимуть візки вперше (55 %), - розповіла Прітченко на прес-конференції в ОДА. - Ці технічні засоби призначені для пересування як у приміщенні, так й поза ним, а також окремо є дорожні та кімнатні крісла колісні. Термін їх експлуатації – від 2 до 4 років (на дитячі та дорослі відповідно). Їх вартість – від 3 до 5 тис. грн. за дитячі та від 5 до 8 тис. грн. – за дорослі механічні. Візки з електроприводом коштують від 15 до 30 тис. грн.
Заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Микола Ткаченко підкреслив, що новизна полягає у можливості індивідуального замовлення розміру візків у залежності від ваги людини. Доставку крісла колісного до інваліда додому здійснює створений в області з липня ц.р. сервісний центр, який діє на базі Черкаського протезно-ортопедичного цеху.
В області, починаючи з нинішнього року, 700 осіб уже забезпечено колісними кріслами. Протягом найближчого часу їх отримають ще 475 осіб.
01.08.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter