Прокуратура додатково перевіряє обставини розгону наметового містечка на Соборній

Прокуратура додатково перевіряє обставини розгону наметового містечка на Соборній Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області, органами прокуратури проводилась перевірка за фактом подій, які сталися 6 липня 2012 року на Соборній площі в місті Черкаси за участю представників опозиційних сил Черкащини в рамках всеукраїнської акції протесту проти прийняття Верховною Радою України Закону України «Про засади державної мовної політики».
За результатами вказаної перевірки 17 липня 2012 року прокуратурою міста Черкаси прийнято рішення про відмову в порушенні кримінальної справи за ст. ст. 364, 365 КК України щодо працівників Соснівського РВ в місті Черкаси УМВС України в Черкаській області та батальйону патрульної служби УМВС України в області, у зв’язку з відсутністю в їх діях складу злочинів на підставі п. 2 ч. 1 ст. 6 КПК України.
Однак вивченням матеріалів перевірки встановлено, що перевірка проведена неповно, у зв’язку з чим прокуратурою області 24 липня постанова про відмову в порушенні кримінальної справи скасована, як незаконна.
Наразі прокурором міста Черкаси організовано проведення додаткової перевірки за вказаним фактом.
25.07.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter