Черкаський губернатор просить патрульних убезпечити рух по дамбі через Дніпро

Черкаський губернатор просить патрульних убезпечити рух по дамбі через Дніпро Як інформують у Черкаській ОДА, Юрій Ткаченко просить патрульних убезпечити дамбу через Дніпро.

Ужити додаткових заходів задля безпеки руху по дамбі просить патрульних голова Черкаської ОДА. Із цим він звернувся до керівника Департаменту патрульної поліції МВС України Євгена Жукова.

Черкащиною проходить автомобільна дорога загального користування державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. У межах дамби Кременчуцького водосховища – її найпроблемніша ділянка.

– Там маємо постійну загрозу безпеці учасникам руху, – пояснює голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І, на жаль, часті трагічні випадки цьому наочне підтвердження. Ось нещодавно там сталася смертельна аварія, де загинула дитина. Підвищеній аварійності на дамбі є як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. Ми вже спілкувалися з цього приводу з нашим головним патрульним Вадимом Лісничуком. Патрульні готові взятися за це питання. Вважаю, що додаткові заходи з патрулювання потрібні як на самій дамбі, так і на переддамбових ділянках. І впевнений, що керівництво патрульної поліції відреагує на наше звернення. Тому що йдеться про життя людей.
29.06.2016 17:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter