У ЦНАПі працює вже два відділи

У ЦНАПі працює вже два відділиПерші відділи Центру надання адміністративних послуг вже почали працювати у новому приміщенні, розташованому у Міському центрі розвитку (колишні приміщення тютюнової фабрики). Нині там приймають відвідувачів Єдиний дозвільний центр та відділ адмінпослуг, повідомляє Rada.Сherkassy.ua. До кінця тижня планується переїзд Управління з питань державної реєстрації суб’єктів господарювання.

Отримати дозволи та адміністративні послуги можна в ЦНАП за адресою: вул. Благовісна, 170. До Міського центру розвитку можна доїхати маршрутками № 33, 7 (по вул. Благовісній та Ільїна) – зупинка «Міський центр розвитку». А також автобусами №№ 2, 8, 9, 12, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 30, 34 (по вул. Смілянській) – зупинка «Ільїна» чи «Центральний стадіон».

Довідка: торік власники тютюнової фабрики безкоштовно передали в комунальну власність громади Черкас приміщення підприємства. Нині на площах розмістилися Будинок культури ім. Кулика, який переїхав із колишнього кінотеатру «Мир», творчі колективи міста. Нині тривають роботи з відкриття Центру надання адміністративних послуг. Планується, що в адмінкорпусах розташується ресурсний центр для громадських організацій, а також навчально-виробничий комбінат.
23.07.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter