Тулуб побував у будинку для сімей з дітьми-інвалідами, де всі розсварилися з усіма

Тулуб побував у будинку для сімей з дітьми-інвалідами, де всі розсварилися з усімаЗа інформацією Черкаської ОДА, сьогодні Сергій Тулуб зустрівся в південно-західному мікрорайоні з сім’ями, які мають дітей-інвалідів, щоб остаточно розібратися в конфлікті, що виник навколо приміщення за адресою Конєва,15/1, де одна частина громадян хоче бачити реабілітаційний центр, а інша – соціальне житло.
Очільник області вислухав усі пропозиції присутніх та поділився власним баченням вирішення цієї проблеми: «Нам не байдужі потреби обох конфліктуючих сторін. Тож, перш за все, ми прагнемо досягти консенсусу».
Сергій Борисович також зазначив, що неподалік дев’ятиповерхівки, навколо якої виник конфлікт, є двоповерховий дошкільний навчальний заклад №12, який, власне, можна використати для створення нового обласного реабілітаційного центру для людей з обмеженими можливостями. А перший поверх багатоповерхівки все ж таки перепланувати під соціальне житло.
Такий варіант, на думку Сергія Борисовича, дозволить вирішити проблему, задовольнивши обидві сторони. «В садочку нам потрібно створити всі необхідні умови для реабілітації дітей-інвалідів, щоб цей заклад став справжньою родзинкою міста. Аби діти могли вільно пересувалися та самостійно виїхати на вулицю подихати свіжим повітрям. Потрібно зробити танцювальний і тренажерний зали для їхнього всебічного розвитку. Що ж до соціального житла – 16 сімей з дітьми-інвалідами зможуть отримати квартири вже найближчим часом», – зазначив Сергій Борисович.
12.07.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter