Вільний демократ Ткаченко здійснить аудит черкаських клумб

Вільний демократ Ткаченко здійснить аудит черкаських клумб Стаціонарні системи поливу міських насаджень – вперше у Черкасах - буде встановлено на клумбах Пагорбу Слави та річкового порту. Дві системи поливу загальною вартістю у 5000 грн. придбав для міста депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко - який збирається особисто оплачувати і рахунки за воду для безперебійного поливу клумб.
- Такими системами необхідно від початку облаштовувати кожну нову клумбу, яку розбиватимуть у місті. Сьогодні я готую аудит усіх існуючих міських клумб та ландшафтних куточків, щоб підняти питання про обладнання їх стаціонарними системами поливу - інакше, усі спроби зробити місто зеленим і квітучим будуть зводитись нанівець через спеку, - констатував депутат Черкаської міської ради, керівник Черкаського садового центру «Сад мрій» Сергій Ткаченко, чиє підприємство цьогоріч проводить озеленення площ і вулиць Черкас. – Крім того, у нашому місті є зелені куточки, не закріплені за жодною організацією – відповідно, і догляд їх проводити нікому. Приклад - площа біля пам’ятника Симоненку - усі зелені насадження, що там були, через спеку просто погоріли. Тож я готую депутатський запит, аби з’ясувати, які місця у Черкасах не перебувають на балансі у жодної організації, аби забезпечити належний їм догляд.
Я пропонуватиму закласти до міського бюджету на наступний рік кошти на обладнання усіх зелених куточків міста системами поливу із лічильниками води. Це дозволить щороку суттєво економити бюджетні кошти на озелененні міста – при нормальному догляді, клумби не доведеться постійно відновлювати. Крім того, обладнавши встановлені системи поливу підсвітленням, ми отримаємо ще одну прикрасу для міста – увечері клумби і газони Черкас сяятимуть водяними півкулями.
09.07.2012 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter