Тулуб зустрівся з мешканцями південно-західного району Черкас

Тулуб зустрівся з мешканцями південно-західного району Черкас Як інформують у Черкаській ОДА, вчора у приміщенні ЗОШ № 30 Сергій Тулуб зустрівся з громадою міста Черкас, на яку прийшло понад 300 жителів Південно-Західного мікрорайону.
«Такі зустрічі будуть не лише сьогодні, вони протягом усього місяця відбудуться у всіх мікрорайонах міста Черкас. Ми хочемо почути ваші думки та проблеми. Адже лише так ми зможемо скорегувати роботу влади на користь жителів міста», – звернувся до присутніх Сергій Борисович.
На зустріч також були запрошені депутати міської ради, керівництво міста на чолі з першим заступником міського голови Віктором Беззубенком та багато керівників різноманітних структур обласного підпорядкування.
Розпочинаючи зібрання, очільник області зауважив, що до проведення такої зустрічі спонукала велика кількість звернень на «гарячу лінію» голови облдержадміністрації, а надто той факт, що 56 % цих звернень надійшло від жителів міста Черкаси. «Зрозуміло, що така ситуація не може не турбувати обласну владу. Тож я дав доручення провести соціологічні дослідження у місті, щоб виявити болючі точки і причини їх виникнення. А сьогодні хочу послухати вас особисто», – зазначив голова ОДА.
І дійсно, проблем виявилося немало.
Наприклад, Михайла Сергійовича Бурлокова турбувало одразу кілька питань: облаштування алеї Путейка та відсутність на ній пішохідної зони; руйнування асфальту в місті під час транзитних вантажних перевезень; відмова перевізників безкоштовно надавати свої послуги пенсіонерам.
Директор дитячо-юнацької спортивної школи №2 попросила у Сергія Тулуба підтримки для черкаських олімпійців та запропонувала зустрітися з ними. Сергій Борисович із задоволенням підтримав цю ідею і доручив начальникові управління сім’ї, молоді та спорту Вадиму Березі влаштувати таку зустріч уже найближчим часом.
Продовжуючи тему спорту молода мама двох діток Юлія попрохала Сергія Тулуба посприяти у зведенні спортивних майданчиків для дітей району, щоб їм було де гратися та займатися спортом. У свою чергу очільник області пообіцяв уже до 1 вересня допомогти з вирішенням цього питання.
Серед питань, які також цікавили жителів Південно-Західного району – освітлення вулиць, порушення правопорядку, правомірність розміщення кіосків з продажу алкоголю та тютюнових виробів неподалік школи, функціонування автокооперативу та полігону.
Для вивчення всіх цих питань за дорученням голови облдержадміністрації мають бути створені робочі групи, які найближчим часом прозвітують очільникові області про результати своєї роботи з конкретних питань, вирішення яких він узяв під особистий контроль.
Окрім питань звучали і слова вдячності, зокрема представниця батьківського комітету школи №28 передала подяку від батьків, учнів та працівників школи за підтримку їхнього навчального закладу. А Тетяна Михайлівна Шелест, яка очолює комітет допомоги бідним та знедоленим, подякувала Сергієві Тулубу за те, що він оперативно реагує на її прохання і допомагає людям. «Я бачила вже багатьох губернаторів, але таке швидке реагування на вирішення проблем зустрічаю вперше. Трапилася пожежа, я прийшла до Вас і Ви допомогли. Мій підопічний потребував операцію – Ви були першим, хто надав допомогу», – наголосила Тетяна Михайлівна.
Після завершення зустрічі у холі працював консультативний пункт, у якому всі охочі могли звернутися з запитаннями до керівників відповідних структур облдержадміністрації.
06.07.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter