Бондаренко пропонує черкаській поліції колишній офіс Партії регіонів, який він власноруч "віджав" в лютому 2014 року

Як повідомляють у міській раді Черкас, в приміщенні на бульварі Шевченка, 245, в якому працює місцева «Самооборони», можуть облаштувати офіс поліції. Про такі наміри сьогодні під час круглого столу з представники громадських організацій заявив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

– Це приміщення насьогодні перебуває в комунальній власності міста, – відзначив він. – У центральній частині міста має бути відділок поліції, куди б у разі необхідності міг прийти будь-який громадянин та написати заяву, щоб не шукати його в різних куточках Черкас...

Анатолій Бондаренко додав, що ще частина поліцейських офісів буде розташована у приміщеннях комітетів самоорганізації населення та на території колишньої тютюнової фабрики (за адресою: вул. Благовісна, 170). Там інспектори та групи швидкого реагування цілодобово нестимуть службу.

Остаточне рішення прийматиметься після проведення двосторонніх нарад.

Нагадаємо, що цей офіс до лютого 2014 року належав обласній організації Партії регіонів. У кінці лютого його "на правах революційної доцільності" захопив Бондаренко із соратниками.
09.12.2015 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter