Прокуратура: рішення Суботівської сільради про передачу історичних земель у приватну власність коштувало державі понад 12 млн. грн.

Прокуратура: рішення Суботівської сільради про передачу історичних земель у приватну власність коштувало державі понад 12 млн. грн. Прокуратурою Черкаської області проведено перевірку законності набуття у власність земельних ділянок історико-культурного призначення, які розташовані на території Чигиринського району.
Як інформують у прес-службі прокуратури області, встановлено, що рішенням Суботівської сільської ради незаконно затверджено технічну документацію по видачі державних актів на право власності на земельні ділянки, які входять до переліку об’єктів культурної спадщини Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» та занесені до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією місцевого значення, приватизація яких згідно вимог Закону України «Про охорону культурної спадщини» заборонена, та передано їх у приватну власність декільком громадянам, чим завдано шкоди інтересам держави в сумі понад 12 млн. грн.
За результатом перевірки прокуратурою області подано позовну заяву до Чигиринського районного суду про скасування вказаних рішень Суботівської сільської ради та визнання державних актів на право власності на земельні ділянки недійсними.
27.06.2012 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter