Тулуб зустрівся з "Блакитним гігантом" із США

 Тулуб зустрівся з "Блакитним гігантом" із США Як повідомляють у Черкаській ОДА, одним із основних заходів, що відбувся у рамках візиту делегації області у США, була зустріч із діловими колами IBM.
Під час зустрічі Сергій Тулуб акцентував увагу на основних соціально-економічних показниках розвитку регіону, познайомив учасників зустрічі з інвестиційними проектами області, розкрив економічний та туристичний потенціал Черкащини.
Сьогодні ж заплановано підписання меморандуму про співпрацю між та штатом Нью-Йорк (США) та Черкаською областю (Україна).
Довідково: International Business Machines Corporation (вимовляється Ай-Бі-Е́м, також відома як IBM або «Блакитний гігант») — американська електронна корпорація, найбільший світовий виробник усіх видів комп'ютерів і програмного забезпечення, один з найбільших провайдерів глобальних інформаційних мереж. Корпорація посідає шосте місце в списку найбільших компаній світу. Штаб-квартира знаходиться у Армонку, штат Нью-Йорк, США. Історія починається з 19 століття. IBM виробляє та продає апаратне та програмне забезпечення, послуги (хостинг, консалтинг) у сферах від мейнфреймів до нанотехнологій.
IBM є найбільшою компанією у галузі інформаційних технологій у світі. У власності IBM більше патентів ніж у будь-якої іншої технологічної компанії. IBM має інженерів та консультантів у більш ніж 170 країнах, а IBM Research має вісім лабораторій по всьому світі. Співробітники IBM здобули п'ять Нобелівських Премій, чотири Премії Тюринга, п'ять Національних Медалей за розвиток технологій, та п'ять Національних Медалей за розвиток науки. Як виробник чипів, IBM входить у двадцятку лідерів продаж транзисторних виробів.
21.06.2012 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter