Сьогодні Черкаський муніципальний оркестр не грав похоронний марш перед ОДА: там радилися, що робити з музикантами

Сьогодні Черкаський муніципальний оркестр не грав похоронний марш перед ОДА: там радилися, що робити з музикантами Сьогодні о 10-й годині ранку музиканти Черкаського муніципального духового оркестру знову зібралися на Соборній площі для чергового «безкоштовного концерту». Нагадаємо, що з минулого четверга музиканти щодня грають на центральній площі Черкас, протестуючи проти рішення Черкаської міськради, яка наприкінці 2011 року позбавила оркестр фінансування.
Проте сьогодні «концерт», який зазвичай починався з похоронного маршу, не відбувся. Художній керівник Черкаського муніципального оркестру Сергій Осауленко повідомив Провінції, що в обласній адміністрації сьогодні мали розглядати питання майбутньої долі черкаських музикантів.
- На прохання управління культури обласної адміністрації ми передали увесь пакет документів по оркестру, - сказав Осауленко. – Результати сьогоднішньої нарад у губернатора нам мають повідомити завтра. Тому сьогодні похоронний марш перед вікнами ОДА не звучав – щоб не дратувати…
30.01.2012 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter