У Черкаській ОДА ліквідовують комісію з визначення доцільності розміщення об’єктів

У Черкаській ОДА ліквідовують комісію з визначення доцільності розміщення об’єктів Як інформують у Черкаській ОДА, на одну комісію в обладміністрації стане менше. Усе – задля спрощення земельної бюрократії. Тут ліквідують комісію з визначення доцільності розміщення об’єктів на території області, розгляду матеріалів із надання у користування, передання в оренду та у власність земельних ділянок. Про це під час колегії повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Нині земельна комісія розглядає документи від заявників упродовж місяця. Тепер її функції передадуть до департаменту агропромислового розвитку й обласного управління Держгеокадастру.

– Однак там ці заяви вже розглядатимуть упродовж 10 днів, а не місяця, – зауважує очільник області. – На кожному з етапів ми намагаємося максимально спростити всі бюрократичні процедури в земельній сфері. Нині готуємо відповідні пропозиції до Кабміну. Бо жодна розмова з інвесторами не минає без обговорення специфічних земельних відносин в Україні. Вони не можуть чекати по півроку, а то й більше, поки оформлять ділянки. У Грузії на все про все – день. Інший важливий момент: документи на оформлення землі повинні надходити через ЦНАПи, щоби люди не їздили в обласний центр заради цього питання та щоб унеможливити корупційні діяння. Злагоджена робота ЦНАПів – це теж позитивний сигнал для інвесторів. А поки ми їх супроводжуємо в «ручному режимі».

Лише за перший квартал цього року обсяг капітальних інвестицій в область сягнув 615 млн грн. Однак цей показник, наголошує голова Черкаської ОДА, недостатній. Мовляв, потенціал значно більший. Юрій Ткаченко порадив керівникам районів починати робочий тиждень із планування роботи з інвесторами.
21.08.2015 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter