Черкаська ОДА запустила новий офіційний портал

Відсьогодні Черкаська ОДА має новий електронний інформаційний ресурс. Як інформує прес-служба установи, крім звичних функцій новий офіційний портал області має ряд новацій, зокрема карту проблемних зон, де кожен охочий може позначити проблему своєї вулиці, села, міста.

-Карта проблемних зон покаже обласній та районній владі, що дошкуляє комфортному життю черкащан. На карті можна буде позначити будь-яку ситуацію – від аварійного дерева до стихійного сміттєзвалища чи іншої екологічної біди, - розповідає про новинку директор департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Сергій Пасічник. – З цієї карти обласні чиновники дізнаються багато нових проблем з життя нашого краю, адже під час візиту у район за браком часу не можна охопити всю проблематику.

Посадовець зазначив, що новий сайт дасть змогу активній частині громадськості звертатися до обласної влади з електронною петицією. У новій рубриці «петиції» громадяни зможуть залишати звернення. За них голосуватимуть всі охочі. У разі, коли набереться значна кількість голосів, петиція буде відправлена на розгляд відповідного органу влади. Це дасть можливість активним громадянам впливати на процеси, що відбуваються в області.

Передбачені також зручності перегляду для людей із вадами зору. Рубрика «Он-лайн» приймальня, дасть змогу направляти електронною поштою звернення до того чи іншого структурного підрозділу ОДА, що пришвидшить процес спілкування громадян з обласними владцями.

Крім звичної фотогалереї буде і відеогалерея. За пропозицією громадських активістів розглядається можливість залишати коментарі в деяких рубриках і оприлюднення детальних звітів про використання бюджетних коштів.
09.07.2015 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter