300 членів черкаського гаражного автокооперативу "Час" просять Тулуба й Одарича віддати їм землю

300 членів черкаського гаражного автокооперативу "Час" просять Тулуба й Одарича віддати їм землю  Члени черкаського авто кооперативу «Час» офіційно звернулися до голови ОДА Тулуба, мера міста Одарича, прокурора області Лісового з проханням посприяти їм в питанні оренди землі на вул. маршала Батицького.
Звернення
Просимо вирішити проблему виділення у оренду земельної ділянки у 3,5 га по вул. Маршала Батицького,1 - під вже забудовані гаражі автокооперативу «Час», яка не вирішується 17 років.
Бити на сполох нас змушують останні події, що розгортаються довкола землі, на якій розташовано гаражі нашого автокооперативу – їх намагаються знести, пропонуючи нам, пенсіонерам, як альтернативу, спорудження за наші пенсії підземного паркінгу.
Не отримавши через суди можливості позбавити нас права займати цю земельну ділянку, міська влада передала її – по частинах – у користування іншим організаціям.
А сьогодні – почала вести через органи прокуратури індивідуальну війну з кожним із власників – гаражі двох із них вже зрівняли із землею.
Земельну ділянку, на якій перебувають гаражі нашого автокооперативу, міська влада надала у користування у 1995 році – це була частина пустиря, а фактично – смітника, із земель колишнього танкодрому. Рішенням Черкаського міськвиконкому було затверджено проект відведення у постійне користування земельної ділянки по вул. Маршала Батицького,1 – для профспілки Черкаського обласного виробничого управління «Черкасиоблводгосп», під будівництво багатоярусних гаражів-стоянок.
Сьогодні на цій ділянці - по вул. Маршала Батицького,1 - розташовано капітальні та металеві гаражі понад 300 власників, більшість з яких – пенсіонери. Для упорядкованого користування земельною ділянкою, на якій знаходяться наші гаражі, ми від початку організували автокооператив «Борислав», на базі якого і з’явився згодом автокооператив «Час», який ми сьогодні і представляємо.
Протягом усіх цих 17 років автокооператив намагається отримати офіційне підтвердження оренди земельної ділянки, яку було виділено у постійне користування під гаражі. Ми маємо згоду власника землі на використання цієї ділянки саме під гаражі, маємо усі позитивні висновки відповідних служб – зокрема, і висновок Управління містобудування та архітектури Черкаського міськвиконкому про погодження місця розташування тимчасових металевих гаражів по вул. Маршала Батицького - до початку планової забудови району. Проте ми не маємо угоди про оренду землі, право на яку міська влада відмовляється закріпити а нами ось уже 17 років.
Починаючи із 2006 року, автокооператив «Час», який ми представляємо, звертався до Черкаської міської ради – із заявою про надання ділянки під гаражами у довгострокову оренду – однак відповіді ми так і не отримали. Міська влада роками ухиляється від офіційного оформлення оренди земельної ділянки, за яку ми, втім, сумлінно сплачуємо орендну плату. Фактично, місто приймає від нас кошти за оренду землі – проте юридично закріпити за нами право цієї оренди відмовляться. Погоджуючись із нами у тій частині, де це їй вигідно – а саме, отримувати кошти від 300 пенсіонерів, міська влада періодично намагається у судах оскаржувати наше право знаходитись на цій землі - і навіть віддає землю із нашими гаражами іншим людям.
Так, у 2003 році Черкаська міська рада прийняла рішення про виділення частини землі – саме тієї, що була у далекому 1995 році виділена Черкаському обласному управлінню по меліорації та водному господарству (тоді – профспілці Черкаського обласного виробничого управління «Черкасиоблводгосп») - і на який знаходяться гаражі нашого автокооперативу, Товариству з обмеженою відповідальністю «Мікат-Нафта». А у 2009 році іншу частину землі, на якій знаходяться гаражі автокооперативу, Черкаська міська рада передала у постійне користування КП «Черкасиінвестбуд».
Починаючи із 2007 року, міська влада неодноразово намагалася звинуватити нас у самовільному захопленні землі та позбавити права її займати – але суди (за позовами Черкаської міськради та Черкаського міськвиконкому) закінчувалися відмовою суду у задоволені позову або відмовою розглядати позовну заяву. Провини автокооперативу у ситуації, що склалася, жоден суд не визнав. Але суди продовжуються: останні – уже за участю КП «Черкасиінвестбуд», якому міська влада передала частину земельної ділянки під нашими гаражами і яку підприємство хоче у нас відібрати.
Сьогодні міська влада почала справжню війну із пенсіонерами, власниками гаражів – на сьогодні, хоча ми й не маємо жодної заборгованості, кооператив відключено від енергопостачання. Не отримавши через суд можливості знести усі гаражі автокооперативу, влада пішла іншим шляхом: сьогодні, через прокуратуру міста, влада позивається із власниками кожного окремого гаража – і таким чином, два із них вже було знесено.
Тож підняти це питання сьогодні нас змушує необхідність запобігти знесенню наших гаражів, вкотре спробувати добитися узаконення оренди земельної ділянки під ними.
Ми просимо допомогти нам у вирішенні вкрай гострого тат наболілого для нас, людей похилого віку, питання. Ми готові надати на першу вимогу повний пакет документів, пов’язаних із нашою проблемою. У випадку відмови залишаємо за собою право проведення акцій протесту та безстрокового голодування під стінами Черкаського міськвиконкому.
11.06.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter