У Тальному представили нового голову РДА Василя Клименка

У Тальному представили нового голову РДА Василя КлименкаНовим керівником Тальнівського району став Василь Петрович Клименко, якого 20 травня під час зустрічі з громадськістю представив заступник голови ОДА Юрій Сас. Про це інформують у Черкаській ОДА.

- Призначення відбулося за погодженням голови ОДА Юрія Ткаченка, який у своєму рішенні виходив з двох суджень. Перше –сумний досвід попередника – тому людина не з цього району. Друге – тенденція залучати до керівництва захисників вітчизни – 5 місяців Василь Клименко пробув у зоні АТО прикордонником, куди пішов добровольцем з посади голови сільради, – під час представлення сказав Юрій Сас.

На закид представників громадськості, що кандидатура Василя Клименка не була погоджена з ними, Юрій Сас відповів, що попередник, який був креатурою Майдану, звільнений через зловживання і нині через це Тальнівський район є гарячою точкою на мапі Черкащини.

- Сьогодні ми пожинаємо досі результати тих схем, які були створені владою минулих років. Однак хочу завірити, що ОДА докладе всіх зусиль, щоб ці проблеми були вирішені на користь людей, – підкреслив заступник голови ОДА.

У свою чергу новий керівник Тальнівщини подякував за довіру і пообіцяв, що зробить усе від нього залежне, аби район позбувся того негативу, в якому наразі перебуває.

- Я хоч і не місцевий, але район знаю і сподіваюсь на співпрацю з громадою. Якщо ми будемо триматись разом, подолаємо усі труднощі, - з упевненістю сказав Василь Клименко.

На останок голова ГО «Воїнів-прикордонників» Микола Мельник зазначив, що громада дає йому кредит довіри, адже у державній прикордонній службі Клименка охарактеризували як порядну і надійну людину. Але якщо він не зможе працювати на благо району, Микола Мельник стане першим, хто оголосить недовіру новопризначеному керівнику Тальнівщини.
21.05.2015 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter