"Золота антилопа" з "Азоту" подарувала Черкасам тролейбус з пандусом

Як інформують у черкаському МВК, новий тролейбус «Богдан» презентувало Черкасам публічне акціонерне підприємство «Азот» під час святкування Дня міста у Долині троянд. Подарунок городянам посеред святкового концерту вручила Почесний Президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська.
– Це важливий подарунок Черкасам, – зазначив міський голова Черкас Сергій Одарич. – Тролейбус оснащений усім необхідним, щоб городяни могли комфортно пересуватися містом. Крім того, тролейбус має пандуси для людей з особливими потребами.
Планується, що нова одиниця транспорту курсуватиме за маршрутом №1 «Аврора-Україна». Нині тролейбус передають на баланс КП «Черкасиелектротранс» і скоро він їздитиме містом.
"Золота антилопа" з "Азоту" подарувала Черкасам тролейбус з пандусом

"Золота антилопа" з "Азоту" подарувала Черкасам тролейбус з пандусом
06.06.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:28 06.06.2012 Oksana_Kolisnyk:
Можливо, Валентина Жуковська знайде можливість допомогти Самірі Гандаєвій, мамі одномісячного хлопчика, яку кілька днів тому спіткав (у 28 років!) важкезний інсульт. Молода жінка перебуває зараз в стані коми, за її життя і здоров'я разом із лікарями Національного інституту нейрохірургії ( у Києві) б'ються мама і чоловік. Для бюджету цієї родини це фактично неможлива задача. Але жінці всього 28, а її синові - всього 1 місяць! Картковий рахунок мами Саміри - Зеленської Тетяни Станіславівни у "Приватбанку" № 4627 0817 3756 1188. Телефон чоловіка - Романа - 063 655 24 78 будь-яка допомога - на вагу життя. Трохи більше про Саміру тут http://www.nashekolo.org.ua/nk/art_kolo/vizitka/vizytka_2333.html