Черкаси підписали угоду про співробітництво з білоруською Оршею

Черкаси підписали угоду про співробітництво з білоруською Оршею Обмін досвідом в економічній галузі, обмін школярами, співпраця у культурній сфері – про це та інше домовились сьогодні міський голова Черкас Сергій Одарич та мер білоруського міста Орша Микола Лісовський. Як повідомляють у Черкаському МВк, угоду про співробітництво два міста уклали сьогодні у приміщенні Черкаської міської ради.
За словами Сергія Одарича, Оршу з Черкасами пов’язують події Другої світової війни. Саме наші черкаські військові визволяли білоруське місто від загарбників. На честь цього прикордонний навчальний центр біля Черкас був названий Оршанецьким.– Наші міста розташовані на одній річці Дніпро і мають спільне бачення розвитку, – говорить Сергій Одарич. – Орша є перехрестям шляхів і виконує певну логістичну функцію, має аеропорт, перспективи розвитку якого вивчаються. Це ті питання, якими займаємося і ми. Тому домовилися обмінюватися досвідом. Цього року делегація з Черкас завітає до Білорусії.
Міський голова Орші Микола Лісовський розповів, що його дуже вразили дитячі та спортивні майданчики у черкаських двориках. Такі ж він хоче поставити й у себе.
Білоруська делегація має на меті познайомитися з представниками черкаського бізнесу та оглянути низку підприємств міста, зокрема «Черкаський автобус» та «Метал Інвест».
05.06.2012 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter