Мерія Черкас запрошує дітей та підлітків на громадські роботи

Мерія Черкас запрошує дітей та підлітків на громадські роботи Уже третій рік поспіль Черкаський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з комунальними підприємствами міста організовують громадські оплачувані роботи з благоустрою Черкас. Діти та підлітки віком від 14 до 18 років зможуть не лише попрацювати на благо рідного міста, але й заробити гроші.
Серед запропонованих видів робіт: фарбування дитячих майданчиків, прибирання території від сміття, полив газонів та квітників, прополка квітників, виконання кур'єрських функцій, а також потрібні помічники слюсарів, теслярів, малярів-штукатурів.
– З кожним бажаючим буде укладено трудову угоду на виконання певних видів робіт. Для цього необхідно мати свідоцтво про народження або паспорт – для тих, кому виповнилося 16 років, ідентифікаційний номер, – розповідає директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Тетяна Скляренко.
На сьогодні частково сформований банк кандидатів на участь в громадських оплачуваних роботах на червень. На наступні місяці є ще можливість записатися. Для отримання більш детальної інформації та занесення до банку кандидатів бажаючим взяти участь в громадських оплачуваних роботах необхідно звернутися за адресою: м. Черкаси, вул. Лазарєва, 6, кім. 411 (готель «Черкаси») або за телефоном 32-08-01.
01.06.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter