Одарич вручив грамоти черкащанам - учасникам АТО на Сході

Одарич вручив грамоти черкащанам - учасникам АТО на Сході За високий рівень патріотизму, мужність, відданість і вірність військовій присязі, проявлені в ході антитерористичної операції, що протягом 2014-2015 років проходить у східних регіонах України і спрямована на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави, та з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України міський голова Сергій Одарич вручив грамоти добровольцям – нацгвардійцям із Черкас, членам ГО «Черкаський обласний комітет оборони прав людини». Про це інформують у міськраді Черкас.

Грамотами відзначили Сергія Громика, капітана резерву Національної гвардії України, Володимира Шаповала, старшого лейтенанта резерву Національної гвардії України, Михайла Ляпкала, прапорщика резерву Національної гвардії України, Олександра Гончаренка, старшого солдата резерву Національної гвардії України.

Особисто грамоту отримав лише Сергій Громико, за Михайла Ляпкала – син Євген, оскільки його батько служить у зоні АТО під Костянтинівкою, Володимир Шаповал – перебуває в госпіталі Донецькій області, а Гончаренко Олександр захищає східні кордони нашої Батьківщини між Донецькою та Луганською областями.

Представник громадської організації пообіцяв віддати грамоти бійцям особисто в руки по їх поверненню в Черкаси.
02.04.2015 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter