Одарич пообіцяв жителям Дахнівки, що невдовзі у них з`являться пільгові перевезення

Одарич пообіцяв жителям Дахнівки, що невдовзі у них з`являться пільгові перевезення Як інформують у міськраді Черкас, жителі мікрорайону "Дахнівка" зустрілися з Сергієм Одаричем.

- Невдовзі в Дахнівці з’являться пільгові перевезення, –пообіцяв дахнівчанам міський голова.

Баталії навколо приватного перевізника, який обслуговує 14-ий маршрут (а це фактично єдине транспортне сполучення з Черкасами), не вщухали впродовж останнього місяця.

Спершу підприємцю дозволили дещо відкоригувати схему руху. Утім, місцеві жителі аргументували владцям – такі зміни просто позбавляють їх можливості нормально й вчасно дістатися до роботи чи відвезти дітей до поліклініки, дитсадку чи школи. Тоді підприємця зобов’язали повернутися до звичного розкладу руху й заїжджати в центр мікрорайону. За що, стверджували на одному з засідань виконкому дахнівчани, перевізник нібито вимагав у пасажирів сплачувати подвійний квиток.

Відтак, минулого вівторка міська влада ініціювала розірвання договору з ФОП Копієвським Петром Йосиповичем, який обслуговує маршрут №14 «Вантажний порт – мікрорайон Дахнівка». Водночас, виконавчий комітет ухвалив рішення про внесення змін до руху маршрутного автобусу №31, продовживши його вул. М. Рокосовського у Дахнівці. На думку міського голови Сергія Одарича, такий підхід є достатньо правильним, оскільки дозволяє тепер дістатися жителям мікрорайону дістатися в різні кінці Черкас.

– Попри це, рішення про продовження маршруту №31 – тимчасове. Тож упродовж квітня нам потрібно підготувати на засідання виконкому всі необхідні проекти рішень та внести відповідні зміни, аби це, так би мовити, було не «на пташиних правах», – сказав він.

Водночас, у контексті розмов про перевезення дахнівчан, з’ясувалося, що нині це єдиний район міста, який позбавлений можливості пільгового проїзду в громадському транспорті. Мовляв, в інших частинах міста – десь краще, а десь гірше – черкасці можуть користуватися тролейбусами. Поки ж для жителів того мікрорайону вони недоступні.

– На ті маршрути, які зараз працюють тут ми передбачимо частину субвенції на пільгові перевезення. Щоб перекрити цю потребу, достатньо виділити 100 тисяч гривень, потому підписати з перевізниками зміни до угоди, передбачивши ці кошти, та внести зміни в розподіл субвенції на пільговий проїзд, – пообіцяв міський голова.

Під час цієї зустрічі Сергій Одарич доручив профільному департаменту протягом двох тижнів розробити чіткий механізм, аби жителі мікрорайону вже невдовзі могли користуватися пільгами на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення Сергія Одарича дахнівчани зустріли оплесками.
01.04.2015 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter