Черкаська міліція визначила оперів, зустріч з якими зіпсує настрій кожному, хто "честно жить не хочет"

В УМВС області відбувся конкурс на визначення найкращого співробітника карного розшуку. Участь у конкурсі взяли шістнадцять співробітників карного розшуку.
Вогнева підготовка проводилась в тирі УДАІ УМВС в Черкаській області, де учасники конкурсу змагались у влучності та вправності володіння табельною вогнепальною зброєю.
Завершальним етапом конкурсу була фізична підготовка. Конкурсанти показали гідні результати, як на біговій доріжці, так і під час відпрацювання прийомів рукопашного бою. Співробітники карного розшуку з впевненістю подолали смугу перешкод і виконали норматив з підтягування.
Черкаська міліція визначила оперів, зустріч з якими зіпсує настрій кожному, хто "честно жить не хочет"

За підсумками проведення конкурсу кращим за професією став оперуповноважений сектору карного розшуку Соснівського РВ УМВС Юрій Бузько, 2-е місце посів старший оперуповноважений Маньківського РВ УМВС Сергій Діхтяренко, а 3-е місце – оперуповноважений Канівського МВ УМВС Руслан Бадасян.
Призери конкурсу будуть відзначені керівництвом підрозділів, а переможець візьме участь у завершальному етапі конкурсу, який відбудеться в Києві.
СЗГ УМВС області
31.05.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:25 31.05.2012 CompyT:
По таким критериям лучшего киллера выбирают, а не опера