ПВП «Черкаське шляхове ремонтно-будівельне управління» будуватиме в Черкасах нове кладовище за 4,92 млн. грн.

 ПВП «Черкаське шляхове ремонтно-будівельне управління» будуватиме в Черкасах нове кладовище за 4,92 млн. грн. Як повідомляють Наші Гроші, Департамент економіки та розвитку Черкаської міськради 21 травня за результатами тендеру уклав угоду з ПВП «Черкаське шляхове ремонтно-будівельне управління» на роботи з будівництва міського кладовища в районі вул.Промислової та ст.Заводської (1 черга) м.Черкаси вартістю 4,92 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Роботи першої черги будівництва потрібно виконати до березня 2013 року. З переможцем цього тендеру планується укласти рамкову угоду, яка згодом дозволятиме закуповувати у компанії додаткові роботи.
В тендері брали участь кілька компаній. Дві з них – ТОВ «СК Рестал» і ТОВ «Черкасиміськбуд» – пропонували виконати роботи дешевше на 0,28 млн грн і 0,40 млн грн відповідно. Однак ці пропозиції були відхилені через невідповідність компаній кваліфікаційним критеріям. Подробиці щодо невідповідності не оприлюднено.
Засновниками ПВП «Черкаське шляхове ремонтно-будівельне управління» є луганчанин Кирил Єросов і киянка Галина Володимирівна Григоренко. Людина з таким ПІБ два роки тому була відома як начальник управління архітектурно-конструктивних та інженерних систем будинків і споруд Мінрегіонбуду.
Від Провінції: нагадаємо, що нещодавно тендер на право асфальтувати проїзди між будинками і тротуарами виграло ПП «Європейська торгова компанія «СОФОС», яке виробляє шпон, фанеру, плити та панелі. Того разу принциповий підхід "відповідності кампанії кваліфікаційним критеріям" у мерії Черкас чаомусь не спрацював.
31.05.2012 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
13:52 31.05.2012 neznayka:
Теперь все ясно почему Отрешко обедает с Головою тендерного комитета, а в прошлом году субподряд по дорогам получил.
А учредителем с Луганска - у него ж там отец был начальником сбу.
.Черкаське шляхове ремонтно-будівельне управління - это фирма Отрешко. об этом вся мэрия знает. Отличный Прогиб у мэра и подряд на 4 млн. у тебя.