Прокуратура Черкас попереджає: перебування дітей в таборі відпочинку "Казка" може бути небезпечним для здоров`я

Прокуратура Черкас попереджає: перебування дітей в таборі відпочинку "Казка" може бути небезпечним для здоров`яЯк інформує старший помічник прокурора Черкас В. Колчіна, У зв’язку з повідомленням в засобах масової інформації, а саме газетах «Вечірні Черкаси» від 02.05.2012 року, 23.05.2012 року про організацію Всеукраїнським благодійним фондом «Дитячий світ» дитячого табору із вивчення англійської мови для дітей віком з 6 по 18 років з денним перебуванням з 9 до 18 год. у дитячому парку «Казка» в м. Черкаси, прокуратурою м. Черкаси в порядку правозахисної діяльності щодо захисту прав дітей з залученням спеціалістів органів державного контролю СЕС, Черкаського міського відділу Управління Держтехногенбезпеки у Черкаській області, Територіального управління Держгірпромнагляду в Черкаській області проведено перевірку щодо правомірності діяльності зазначеного табору.
Встановлено, що на 29.05.2012 року вже відкрита телефонна лінія, за якою батьки можуть записати дітей до Табору, однак на території дитячого парку будівель та приміщень, придатних для перебування в них дітей, не розміщено. Крім того, органами державного контролю не видавались відповідні дозволи для розміщення, перебування, харчування дітей у Таборі, що в свою чергу унеможливлює контроль за діяльністю дитячого табору. Крім того, коло відповідальних осіб не визначено, мета в статутних документах не відповідає виду інформації зазначеної в засобах масової інформації.
Прокуратура Черкас звертає увагу батьків, що перебування дітей в таборі може бути небезпечним для життя і здоров’я дітей.
Прокуратурою м. Черкаси вжито заходи прокурорського реагування до організаторів дитячого табору та департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
30.05.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter