"Ле Хоанг Кван та Одарич слухають нас...": Черкаси пропонують в`єтнамському Хошиміну "широкий спектр співпраці"

"Ле Хоанг Кван та Одарич слухають нас...": Черкаси пропонують в`єтнамському Хошиміну "широкий спектр співпраці" Керівництво Черкаської обласної федерації з бойового мистецтва «Він – Чун Куен – Пай» звернулось до міської ради з пропозицією співпраці з в’єтнамським містом Хошімін та надання йому статусу міста-побратима. Як інформують у міськраді, під час прес-конференції Сергій Одарич висловив готовність Черкас до здійснення такого кроку. Більше того, відзначив, що вже відповідний лист з пропозицією взаємної співпраці за його підписом надіслано меру міста Хошимін Ле Хоанг Квану.

За словами Сергія Одарича, місто Черкаси має багаторічний досвід співпраці з широким спектром міжнародних організацій та інституцій, і завжди готове розширювати та поглиблювати співробітництво, створювати нові культурні, освітні та торгово-економічні зв’язки і розвивати міжнародні відносини з іноземними партнерами, зокрема з В’єтнамом. Саме тому Черкаси зацікавлене в налагодженні дружніх стосунків та співпраці з містом Хошимін.

– Відзначу, що Черкаси є важливим центром розвитку в’єтнамського бойового мистецтва в Європі. Черкаська обласна федерація «Він Чун Куєн Пай», історичним центром якої є місто Хошимін, успішно функціонує у місті Черкаси. Тому між цією організацією і організаціями у В’єтнамі існує постійний культурний зв’язок та обмін делегаціями. Ми були б раді сприяти поглибленню і розширенню культурних зв’язків та налагодити співпрацю і обмін досвідом у сферах освіти, економіки, енергозбереження, туризму, екології та охорони здоров’я, – розповів Сергій Олегович.

Водночас голова Черкаської обласної федерації «Він – Чун Куен – Пай» Павло Теличкін акцентував, що їх організація прагне допомогти місту. Зокрема, майстри школи запропонували тренувати міські загони самооборони. Приміром, жіночі, адже сама назва школи – «Він – Чун Куей – Пай» завдячує імені дружини одного з майстрів, засновників школи. Зі свого боку відзначив, що їх організація націлена на тривалу співпрацю з містом.

Зважаючи на застаріле комп’ютерне обладнання у міськвиконкомі, Павло Тепличкін подарував департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради сучасний комп’ютер, який сприятиме у роботі.
"Ле Хоанг Кван та Одарич слухають нас...": Черкаси пропонують в`єтнамському Хошиміну "широкий спектр співпраці"

«Він – Чун Куей – Пай» (в перекладі з в’єтнамської – мистецтво вічної весни) в Черкасах діє з 1999 року, а коріння її сягає в кількасот річну історію легендарного Шаоліня.

Наймолодшому учню тут немає ще й п’яти, найстаршому – за сімдесят.

Черкаська школа стала центром розвитку цього бойового мистецтва у Європі, згодом зусиллями черкаської організації та за підтримки Міжнародної Федерації засновано подібний осередок, а згодом – і громадські організації в Чехії та Словакії. Тож за ці роки учні обласної федерації вдосконалювались на лише в бойовому мистецтві , а й набули міцних культурно – просвітницьких зв’язків – щороку в Черкасах проходять навчальні семінари, наприклад, з основ східної медицини, тощо.

Школа має в своїй методології багато практик, які враховують фізіологічні та психологічні можливості жінок та дозволяють їм досягти вершин майстерності в бойовому мистецтві.
24.02.2015 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter