Через борги перед Черкаситеплокомуненерго незаконно призначений Карась погрожує на законних підставах залишити Черкаси без води

Через борги перед Черкаситеплокомуненерго незаконно призначений Карась погрожує на законних підставах залишити Черкаси без води Бюджетні установи міста заборгували КП «Черкаситеплокомуненерго» близько 10 млн. грн. Як інформують у Черкаському МВК, борг тягне підприємство на дно і загрожує зірвати підготовку підприємства до зими.
Маючи нарахування за надані послуги, підприємство не має коштів на найнеобхідніше. Грошей не вистачає на ремонт мереж, на роботу підкачувальних насосів та навіть зарплату працівникам підприємства. Через значні борги під загрозою навіть підготовка до опалювального сезону. Якщо комунальники не встигнуть зробити усі необхідні ремонтні роботи, городяни можуть зустріти зиму у холодних квартирах.
Проблеми зі сплатою за тепло почалися відразу після Нового року. 44 установи різних рівнів – від міського до державного – досі не розрахувалися за надані послуги. Серед боржників — обласне управління та районні відділення міліції, МНС, СБУ, навчальні й медичні заклади міста та навіть управління ЖКГ облдержадміністрації.
— У той час коли черкащани справно сплачують за наші послуги, бюджетні установи Черкас накопичили мільйонні борги. Загальна сума заборгованості установ усіх бюджетів: державного, обласного та міського склала 9 млн. 992 тис. 493 грн., — ділиться директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.
Щоб вибити із боржників гроші, комунальники обіцяють наступного опалювального сезону залишити їх без тепла. Керівництво підприємства про вимушені заходи попередило обласну та міську владу, а також керівників установ-боржників. Вийти із ситуації можливо, уклавши угоду про реструктуризацію існуючого боргу, та почавши погашати його. Сьогодні таким чином підприємство працює із Черкаським національним університетом ім. Б. Хмельницького.
Серед найбільших боржників підприємства і «Черкасиводоканал». Павло Карась запевняє: це підприємство завинило вже близько 2 млн. грн.
— Ми не можемо дотувати водоканал. Якщо найближчим часом ситуація не покращиться, то я буду змушений припинити роботу насосів, які підкачують холодну та гарячу воду на верхні поверхи багатоквартирних будинків, — попереджає директор «Черкаситеплокомуненерго». — Тоді вода буде тільки на першому-другому поверхах багатоповерхівок.
Від Провінції: нагадаємо, що Павло Карась всупереч Статуту "Черкаситеплокомуненерго" та Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" вже 7 місяців працює директором КП "Черкаситеплокомуненерго".
28.05.2012 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter