А милые всё бранятся...Одарич заявив на Радуцького в міліцію

Черкаський міський голова Сергій Одарич вважає, що чинного секретаря міської ради Олександра Радуцького треба притягнути до кримінальної відповідальності.

Про це він заявив у коментарі vikka.ua.

За словами Одарича, Радуцький за останні кілька тижнів вчинив низку правопорушень, які вимірюються десятками мільйонів гривень.

"Він безпосередньо втручається в роботу казначейства, лобіює інтереси окремих фірм, причому таких, які дивним чином зареєстровані за адресою одного з депутатів міської ради Володимира Халая", – зазначив мер.

Одарич розповів, що фірми цього депутата "в обхід тендерних процедур отримали мільйонні замовлення з міського бюджету на виконання тих робіт, які вони ніколи не виконували і які навіть не передбачені їхнім видом діяльності, зокрема дорожні роботи".

"Це капітальні ремонти вулиць Канівської, Університетської. Наразі роботи взагалі не виконані, але за клопотанням пана Радуцького сотні тисяч гривень авансово перераховані цим фірмам", – повідомив міський голова.

"Радуцький, порушуючи власні повноваження, вимоги законодавства, втручається в роботу казни, клопоче про перерахування мільйонів гривень на цю одну фірму ПП "Черкаси-Інтерстрой". Назва дивним чином співзвучна з іншою скандальною фірмою "Інтербуд" пана Калашника. І казна перераховує без будь-яких законних підстав. На ці фірми йдуть сотні тисяч гривень авансових платежів без виконання роботи", – додав він.

Другим прикладом правопорушення чинного секретаря міськради Одарич назвав справу полігону, а саме – "надання іншій компанії, близькій до Радуцького ("Інтербуду" і "Експоінвесту" Калашника), право забудовувати 10 гектарів вільних земельних ділянок".

"Сьогодні я ще перевіряю обставини, куди поділися кошти на спортивний зал у 18-й школі. Неодноразово Радуцький заявляв, що це його округ, що він опікується цим будівництвом, а будівництво здійснює його партнер Калашник. Дивним чином на бетонній підлозі, замість дерев'яного покриття, яке має бути в усіх спортзалах шкіл, з'являється просто лінолеум, на якому діти в майбутньому будуть падати, отримувати травми тощо. Бо лінолеум – не те покриття, на якому можна займатися спортом", – переконаний мер.

На думку Одарича, депутати міської ради мають вивчити це питання щодо Радуцького і прийняти рішення про його звільнення.

"Я вважаю, що Радуцький має бути звільнений. А по деяких епізодах я взагалі вважаю, що він має бути притягнутий до кримінальної відповідальності. Я сьогодні звернувся до правоохоронних органів із цього приводу ", – заявив міський голова.
25.12.2014 21:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter