Одарич влаштував "розбір польотів" у холодному спортзалі Третьої школи

Як інформують у міській раді Черкас, Сергій Одарич незадоволений тим, як триває ремонт спортзалу в ЗОШ №3.

Головна проблема, чому і досі не зроблений капітальний ремонт спортивного залу в загальноосвітній школі № 3, – небажання чиновників міськвиконкому рухати цей процес. Так Сергій Одарич прокоментував ситуацію у школі, де вже п’ять років не діє спортивний зал. Мер сьогодні завітав у навчальний заклад з робочим візитом.
Одарич влаштував "розбір польотів" у холодному спортзалі Третьої школи

– Лівого ногою був зроблений проект на ремонт спортивного залу. Тією ж лівою ногою згодом були внесені правки до цього проекту. Загальмоване фінансування. Неможливість виконавцем у борг виконувати відповідні роботи за власні кошти. Похабне відношення підрядної організації до енергозбереження. Адже, зробивши опалення у спортзалі, – лишили старі діряві вікна, крізь які виходить тепло. Ми що – гріємо повітря надворі чи приміщення школи? – обурюється міський голова.
Одарич влаштував "розбір польотів" у холодному спортзалі Третьої школи

На переконання Сергія Одарича, такі об’єкти потрібно робити капітально і особливо ретельно контролювати хід виконання робіт.

– Тоді як маємо протилежну ситуацію, коли роками цей спортивний зал стояв закритим – поки робились проекти, визначались виконавці. А згодом «похабно» виконувались роботи, кінця краю яким і досі не видно, – акцентував міський голова.

Директор загальноосвітньої школи №3 Тетяна Ткаченко розповіла, що рішенням санстанції через незадовільні санітарні норми спортивна зала була закрита на капітальний ремонт ще у 2009 році і досі не експлуатується.

– З того часу наші учні не мають можливості повноцінно займатись спортом. Допоки дозволяють погодні умови, учні займаються на вулиці. У холодну пору – заняття з фізкультури освоюють на теоретичному рівні у класах, – повідомила Тетяна Єгорівна.

За її словами, безпосередні роботи у спортзалі розпочались лише у травні минулого року, та швидко згасли. Відновились лиш більш, ніж за рік – у вересні цього року.

За два роки такої «діяльності» з капітального ремонту спортивного залу було зроблено: опалення, стяжку полу, частково проведено реконструкцію стін переодягалень та подекуди збито фарбу на стінах.

Разом з тим, Тетяна Ткаченко нарікає на якість виконаних робіт. Зокрема, зазначає, що після заміни системи опалення у спортзалі, порушилась циркуляція теплоносія у батареях на першому поверсі, де розташований клас з навчання праці.

У розмові з міським головою щодо такої ситуації керівник підрядної організації «Дніпро-моноліт», яка здійснює капітальний ремонт у спортзалі ЗОШ №3, Олег Цюренко повідомив, що порушення нормальної циркуляції теплоносія у системі опалення частини школи пов’язане з помилками у проекті, до якого вже внесені з цього приводу відповідні зміни.

Сергій Одарич у категоричній формі у дводенний термін наказав підрядній організації виправити ситуацію з опаленням у школі.

– Не може бути такого, що – іде зима – а в школі немає тепла, – наголосив міський голова.

Також вказав підрядникам на щілини на вікнах, які – до часу поки не будуть встановлені нові склопакети – потрібно затягнути плівкою.

Олег Цюренко поскаржився Сергію Одаричу на неможливість виконувати подальші капітальні роботи спортзалу через відсутність фінансування.

Оскільки з 400 тисяч на ремонт спортзалу, які були заплановані у попередньому проекті (у травні 2013 року), перераховано лише 230 тисяч. Тоді як новий – розширений – проект (за яким відновили роботи у школі у вересні цього року) передбачає більш капітальний підхід до ремонту спортзалу. Отож і вартість проекту зросла практично вдвічі – до 760 тисяч. Тоді як і досі не вирішено питання з фінансуванням.

Директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін запевнив, що сьогодні відповідні платежі будуть зареєстровані у держказначействі. Міський голова зауважив, що візьме під особистий контроль вирішення питання з капітальний ремонтом спортзалу з школі № 3.
26.11.2014 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter