Голова Черкаського товариства охорони природи: Зранку почалося силове захоплення Черкаського Будинку природи "тітушками"

Голова Черкаського товариства охорони природи: Зранку почалося силове захоплення Черкаського Будинку природи "тітушками" Учора з посиланням на громадського активіста Анатолія Рекуна Провінція повідомляла про те, що в Черкасах здійнюється спроба рейдерського захоплення приміщення Будинку природи.

Як тільки но повідомив Провінції голова обласного осередку Черкаського «Товариства охорони природи» Олександр Роджа, який за понеділка, 10 листопада, забарикадувався у власному кабінеті, зранку в приміщення Будинку природи проникли невідомі люди.

-Думаю, що вони могли потрапити з даху, хоча не впевнений, - сказав Олександр Олексійович. – Їх близько 5 осіб, всі зовні нагадують "тітушок". Очевидно, що зараз спробують виставити мене за двері.

11 листопада Провінції вдалося поспілкуватися з Олександром Роджею. Він розповів про нюанси подій навколо Черкаського Будинку природи. Матеріал про це читайте згодом на сайті.
12.11.2014 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter