Одарич презентував молоді містобудівний маніфест "Черкаси - місто для людей"

Одарич презентував молоді містобудівний маніфест "Черкаси - місто для людей" Як інформують у міській раді Черкас, Сергій Одарич презентував перед молоддю, яка завітала на «Майстерню громадської активності», свій проект містобудівного маніфесту «Черкаси – місто для людей». Ознайомлення з проектом відбувалося в художньому музеї, де зібралося більше сотні молодих людей. Кожного з них цікавило одне питання: як розвиватиметься наше місто у майбутньому.

Міський голова заявив, що цей маніфест дозволить розбудовувати Черкаси, як місто для людей, де розвиваються громадські простори. Де комфортно і затишно жити.

– Нам треба змінювати свідомість тих людей, які тут живуть, проектантів, архітекторів і забудовників. Ми маємо вирішити для себе, яке місто ми будуємо і в якому місті хочемо жити? Нам дісталося у спадок місто з радянською архітектурою і радянським мисленням забудови. Так, ми маємо гарні прямі вулиці, але, наприклад, основні площі у нас не затишні. Запитайте себе: чи хочете ви зустрічатися на Соборній площі чи на тому ж бульварі Шевченка, щоб поспілкуватися? Навкруги автомобілі, шум, пиляка, – зазначив Сергій Одарич.

За його словами, він би хотів, щоб до обговорення містобудівного маніфесту долучилося якомога більше людей. Він переконаний, що цей документ може змінити світогляд кожного, зокрема і проектантів та архітекторів. Після громадського обговорення і внесення коректив, маніфест має бути затверджений на сесії міської ради.

– Щоб кожен архітектор, який проектує вулицю, магазин, будинок, брав цей маніфест за основу і дотримувався кожної вимоги. Щоб потім влада і громада могла звірити, чи відповідає будь-який робочий проект Маніфесту міста, – заявив Сергій Одарич.

Ознайомитися з містобудівним маніфестом можна на сторінці міського голови в мережі «Фейсбук».
11.11.2014 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter