15-ть тролейбусів Жуковської проходять діагностику на "Черкасиелектротрансі". Одарич заявляє, що зацікавлений їх легалізувати за 2 тижні

15-ть тролейбусів Жуковської проходять діагностику на "Черкасиелектротрансі". Одарич заявляє, що зацікавлений їх легалізувати за 2 тижні Сергій Одарич у середу, 29 жовтня, відвідав КП «Черкасиелектротранс», аби на власні очі побачити в якому стані перебувають тролейбуси, що два роки поспіль простояли на території ПАТ «Азот». Про це інформують у міській раді Черкас.

Нині 15 тролейбусів білоруського виробництва, які у 2012 році придбав хімічний гігант, проходять технічну діагностику на базі КП «Черкасиелектротранс».

– Вчора я зустрівся з генеральним директором ПАТ «Азот» Віталієм Сляровим, обговоривши шляхи співпраці щодо подальшої долі тролейбусів. Поки визначаємось з варіантами. Зокрема, це може бути оренда тролейбусів чи створення спільного підприємства тощо. У нас є спільне розуміння, що тролейбуси мають працювати. Оскільки з кожним роком їх технічний стан погіршується. Я зацікавлений, щоб у найближчі два тижні було розв’язано це питання, – наголосив Сергій Одарич.

За його словами, незабаром відбудеться конкурс на пасажирські перевезення у міських маршрутках. Зважаючи ж на ймовірне поповнення тролейбусного складу на 15 одиниць, доцільно розглянути питання щодо зміни руху, або й взагалі зняття окремих автобусних маршрутів, замінивши їх – екологічним транспортом.
30.10.2014 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter