У міськраді Черкас підписано меморандум про запровадження електронних консультацій влади з громадськістю

Як інформують у міській раді Черкас, сьогодні в міськраді відбулося підписання Меморандуму щодо запровадження системи електронних консультацій міської влади в Черкас з громадськістю.
У міськраді Черкас підписано меморандум про запровадження електронних консультацій влади з громадськістю

Меморандум підписали з боку міської влади – міський голова Сергій Одарич, з боку ініціаторів - виконавчий директор Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет» Сергій Гончар.

Сергій Одарич підкреслив, що підписання цього документу – черговий крок до співпраці міської влади та громадських організацій міста.

- Після останніх подій, змін в свідомості людей, значно зросла громадська активність, і залучення громадян до процесів управління владою стає максимальним. Так, завдяки тісній співпраці з громадськістю, вдалося вирішити кілька болючих і резонансних питань – ліквідувати «туалет – зупинку» на Соборній площі, відстояти право на чистий двір по вулиці Благовісній, 291 ( там було видано дозвіл на будівництво в зеленій зоні), та інше , - підкреслив міський голова.

Презентацію проекту провів ініціатор і розробник тексту Меморандуму, виконавчий директор Черкаської обласної благодійної фундації «Паритет» Сергій Гончар.

Алгоритм електронних консультацій виглядає наступним чином – усі бажаючі громадські організації «підписуються» на ті чи інші департаменти чи управління, які розробляють певні рішення. Вони мають електронний доступ та можливість в он-лайні надсилати свої пропозиції до проектів. Чиновник, в свою чергу, може враховувати чи не враховувати пропозиції при розробці документів. Якщо ж пропозиція громадськості не враховується, то надається чітка аргументація.

Підтримали впровадження системи електронних консультацій вісім громадських організацій: «Самооборона Майдану в Черкаській області», «Автомайдан Черкаси», «Агенція молодіжних ініціатив», Ресурсний центр АНГО, «Блокпост», «Народний контроль», «Ультрас Черкаси», «Громада Черкащини».
21.10.2014 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter