Черкаська ТЕЦ зобов`язалася запалити вогонь на черкаському Пагорбі Слави

Черкаська ТЕЦ зобов`язалася запалити вогонь на черкаському Пагорбі Слави 16 травня між ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ), обласною та міською владами була підписана соціальна угода про співпрацю. Це друга подібна угода у Черкасах, яку ініціює влада і підтримує соціально відповідальний бізнес. Як інформують у Черкаському МВК, перша угода була укладена торік із ПАТ «Азот». Нині деякі пункти минулорічного договору уже виконуються.
Як зазначив міський голова Черкас Сергій Одарич, розпочався другий етап співпраці Черкаської ТЕЦ із громадою міста. Перший стартував у 2007 році. Саме тоді між міською владою Черкас, підприємством і КП «Черкаситеплокомуненерго» була налагоджена тісна і продуктивна співпраця. Нині вже відчутний результат цієї роботи. Зокрема завдяки спільним діям обох підприємств у Черкасах вчасно подається тепло і гаряча вода. Причому гаряче водопостачання є і взимку, і влітку. Чим, скажімо, не можуть похвалитися інші міста України. За словами Сергія Одарича, лише 4-5 міст мають безперебійну гарячу воду у літній період.— Як результат нашої співпраці — у Черкасах найнижчі тарифи на тепло і гарячу воду серед інших міст України,— зазначив міський голова. — Сьогодні розпочався другий етап нашої роботи. Вдячний, що підприємство, яке є найбільшим виробником електроенергії і тепла в області, долучається до загальноміських проектів.
Голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно» Наталія Бажанова зазначила, що на підприємстві працює близько 1000 осіб, усі вони є жителями Черкас.
— Тому нам не байдуже, в якому місті проживають наші працівники. Ми відразу відгукнулися на ініціативу обласної та міської влад. Підписання цієї угоди відкриває нову сторінку в житті нашого регіону і дасть потужний імпульс розвитку Черкас, — зазначила Наталія Бажанова.
Соціальною угодою між обласною та міськими владами і ПАТ «Черкаське хімволокно» передбачено, що підприємство бере на себе зобов’язання:
— Забезпечити фінансування робіт по здійсненню комплексного благоустрою вул. Кірова (між бул. Шевченка та вул. Хрещатик), Площі Слави та Пагорба Слави з улаштуванням зон відпочинку та розміщенням елементів благоустрою;
— Забезпечити фінансування будівництва соціального житла для працівників освіти, науки, медицини, держслужбовців;
— Стати титульним спонсором ФК «Славутич». Надати фінансову допомогу на функціонування професійної футбольної команди «Славутич»;
— Протягом 2012-2013 років забезпечити благоустрій територій в охоронних зонах теплових мереж та насосних станцій, що належать підприємству.
16.05.2012 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter