Керівник черкаської міліції Пустовар подякував поліцейським з Ізраілю за допомогу в Умані (відео)

В Умані практично завершилося святкування Рош-А-Шану (Новий рік за іудейським календарем) брацлавскими хасидами.

Як нагадують у СЗГ УМВс в Черкаській області, до Умані цього разу прибуло понад 20 тисяч іноземних гостей з 9 держав світу. На вулицях міста несли чергування понад 400 міліціонерів. Допомогу українським правоохоронцям в охороні громадського порядку під час паломництва хасидів вже декілька років поспіль надають колеги з Ізраїлю. Цього року пліч-о-пліч з міліціонерами працювали дванадцять ізраїльських поліцейських, які допомогли врегульовувати цивільно-правові відносини між паломниками-хасидами та уманчанами, а також надавали консультаційно-правову допомогу.

Щоб подякувати іноземним колегам за проведену спільну роботу та надану допомогу перед їхнім від’їздом відбулося урочисте шикування, на яке прибув начальник Управління Владислав Пустовар.

Владислав Володимирович від імені керівництва Міністерства внутрішніх справ України подякувати поліцейським за допомогу яку вони надали в забезпеченні громадського порядку і безпеці громадян під час візиту паломників-хасидів. Очільник міліції області виразив сподівання, що наступного року, коли паломники повернуться до Умані на святкування чергового Нового року за Іудейським календарем, поліцейські знову охоче нададуть свою допомогу.

01.10.2014 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter