Одарич змінив директора на ТРК "Вікка": замість Любові Правдіної - пані з Донецька

Одарич змінив директора на ТРК "Вікка": замість Любові Правдіної - пані з Донецька На ТРК «ВІККА» зріють кадрові зміни. Як інформують Вечірні Черкаси, про це на Фейсбук повідомив депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький. Він стверджує, що нинішнього генерального директора Любов Правдіну, яка керувала телерадіокомпанією останніх сім років, звільнив з посади міський голова Сергій Одарич.

—Вона сім років сумлінно працювала на його імідж. Звісно, це приватна контора, де умови диктує лише господар. Але зустрітися і подякувати за роботу цьому працівникові, часу в нього не знайшлося. Дивно, що замість неї працюватиме молода жінка, яка приїхала з Донецька, — обурюється у «Фейсбуці» Олександр Радуцький. — Я можу тільки поспівчувати творчому колективу телекомпанії. Одарич ніколи б не допустив цього, аби не мав наміру продати ТРК після виборів до ВР.

— Мене ніхто не звільняє, я сама прийняла це рішення, яке узгодила з власниками телеканалу. Сергій Одарич не є власником чи співвласником каналу. Так склалися життєві обставини, і вже найближчим часом я переїду жити до столиці. Я давно цього прагла… — ділиться директор ТРК «ВІККА» Любов Правдіна. — Вже у вівторок я передаватиму справи новому керівникові. Можу сказати лише, що це нова людина у черкаській медіапросторі. Я щиро їй бажаю успіхів. Залишаю чудовий, творчий колектив, за яким найбільше шкодуватиму.
22.08.2014 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter