Толчіну до пари: Одарич зробив своїм заступником "маму" Цюрюпинська Зарічну

Як інформують у Черкаському МВК, Людмилу Зарічну сьогодні призначили заступником міського голови Черкас з питань діяльності виконавчих органів ради. Також Людмила Петрівна стала членом виконавчого комітету і має опікуватися житлово-комунальним господарством міста.
— Людмила Зарічна – це людина, яка має значний досвід роботи у сфері житлово-комунального комплексу, будівництва, управління населеними пунктами, - зазначив міський голова Черкас Сергій Одарич. – Вона допоможе нам вирішити питання зі сміттєзвалищами, полігоном твердих побутових відходів та покращити поводження зі сміттям. Також новий заступник має завдання покращити утримання прибудинкових територій та вирішити питання з ремонтом житлових будинків.
Рішення про її призначення вступить в силу після отримання позитивної інформації про результати спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування. Така перевірка проводиться згідно з Указом Президента України.
Нагадаємо, раніше на цій посаді півтора року працював Олексій Гужва, котрий звільнився за власним бажанням два місяці тому.
Довідка
Зарічна Людмила Петрівна
Дата народження: 1960 рік.
Родом із: села Новоселиця Чернівецької області.
Освіта: Херсонський сільськогосподарський інститут, спеціалізація – сільськогосподарське будівництво. Національний аграрний університет, спеціалізація – фінанси.
Трудовий стаж: працювала малярем, старшим економістом, інженером, комерційним директором, першим заступником міського голови Цюрюпинська, міським головою міста Цюрюпинськ. На держслужбі працює з 2008 року.
Толчіну до пари: Одарич зробив своїм заступником "маму" Цюрюпинська Зарічну

Від Провінції: на попередньому місці роботи- міського голови Цюрюпінська - пані Зарічна заробила вельми неоднозначну репутацію, неодноразово затримувалася правоохоронними органами. Ось відео її затримання від 30 грудня 2009 року.

Затримувалася Зарічна й раніше. Також Зарічна стала відомою у зв`язку з тим, що їздила на “Лексусі», у якого було виявлено розбіжність номерів агрегату з даними, внесеними до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тобто зазначений автомобіль не зареєстрований на території України в установленому законом порядку.
Після проведення огляду вказаний автомобіль був поміщений на штрафмайданчик Управління ДАІ УМВС України в Херсонській області.Як встановлено під час перевірки, громадянин Грінек Ю.А. (раніше двічі судимий - за вбивство і крадіжку; провів 12 років у місцях позбавлення волі) є співмешканцем голови Цюрупинської міської ради Зарічної Л.П.
За час роботи мером пані Зарічній робили імідж «мами» Цюрюпінська.
10.05.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter