На Черкащині вже укладено соціальних угод на понад 32 млн. грн.

На Черкащині вже укладено соціальних угод на понад 32 млн. грн.На Черкащині 783 тис. га – це землі, які орендують сільгоспвиробники. На сьогодні укладено вже 57% соціальних угод. Про це повідомив Сергій Тулуб, інформують у Черкаській ОДА. «Якщо торік ми це робили стихійно – за бажанням виробників, то зараз такі угоди укладають усі сільські ради. Усього ми повинні укласти 1618 соціальних угод, 862 – уже фактично підписано. Сума, на яку підписано ці соціальні угоди, становить 32,7 мільйона гривень. Тобто, це допомога сільським радам в облаштуванні сіл і вирішенні інших соціальних питань».
Спочатку, як повідомив Сергій Тулуб, в ці соціальні угоди «закладали» 50 гривень з га, торік – фактично вийшло близько 42 гривень.
Найкраще спрацювали наразі Чорнобаївський, Тальнівський і Корсунь-Шевченківський райони – тут з гектара передбачається сплачувати від 75 й понад 100 гривень.
«Ця робота не припиняється. Думаю, що протягом місяця ми її завершимо. Розраховуємо отримати близько 30 млн. гривень додатково до бюджетів сільських рад. Тобто, це гроші, які надходять у бюджети сільських громад, і вони розпоряджаються ними відповідно до цих соціальних угод»-зазначив голова облдержадміністрації.
10.05.2012 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter