В Уманському районі за сприяння Антона Яценка в школах замінено понад 200 вікон

Антон Яценко продовжує допомагати замінювати вікна в навчальних закладах Уманського району на енергозберігаючі. Як інформує прес-служба нардепа, вже замінено 72 вікна в навчально-виховному комплексі села Громи та 132- в селі Колодисте Уманського району.

Торік за ініціативи Антона Яценка освітніми закладами Уманського району було організовано роботу та подано заявку на участь у міжнародному проекті «Кусаноне», в рамках програми офіційної допомоги розвитку посольства Японії в Україні «Енергозберігаючі заходи в школі».

Нардеп активно працює над поглибленням співпраці з міжнародними організаціями та фондами задля залучення різної допомоги для освітніх закладів та участі їх у міжнародних проектах.

Перемогу в проекті отримали 5 загальноосвітніх шкіл Уманського району, яким випала можливість замінити 536 старих вікон в школі на нові - енергозберігаючі.
В Уманському районі за сприяння Антона Яценка в школах замінено понад 200 вікон

Серед переможців - Старобабанівський, Колодистський, Ладиженський, Громівський та Бабанський навчальний заклад.

Втілення проекту японської програми «Кусаноне» було розпочато в навчально-виховному комплексі села Громи Уманського району, де вже замінено 72 вікна в школі. Нині вже завершені монтажні роботи по заміні 132-х вікон в школі села Колодисте.
В Уманському районі за сприяння Антона Яценка в школах замінено понад 200 вікон

29 червня Антон Яценко побував в загальноосвітньому закладі села Громи, де зустрівся із педагогічним колективом та оглянув класи, в яких були встановлені вікна.

- Діти, незалежно від того, де вони проживають: в місті чи селі, повинні мати гідні умови для навчання. А реалізація цього проекту в сільських школах дає таку можливість, - розповідає народний депутат України Антон Яценко.

На черзі встановлення 118-ти вікон в школі село Старі Бабани, 98 –Ладиженка, 116-ти - смт. Бабанка. Роботи заплановано завершити до 1 вересня.
30.07.2014 15:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter