У Черкаській області мобілізують ще близько 500 чоловіків, - Ткаченко

У Черкаській області мобілізують ще близько 500 чоловіків, - Ткаченко Як інформують у Черкаській ОДА, майже півтори тисячі чоловіків з Черкащини вже мобілізовано до Збройних сил України. Проте під час наступної, третьої хвилі мобілізації, лави захисників Вітчизни поповнять ще 500 черкащан – здебільшого добровольців.

У той же час у військоматах області запевняють: вони спроможні мобілізувати значно більшу кількість людей, оскільки на військовому обліку перебуває близько 100 тисяч військовозобов’язаних.

Необхідність третьої хвилі призову Юрій Ткаченко пояснює передусім необхідністю морально-психологічного перепочинку та відновлення бійців, які вже тривалий час на «передовій».

«За рахунок прибуття нових змобілізованих сил відбудеться ротація: підрозділи з зони АТО будуть переведені у спокійніші регіони. Крім того, деяким бійцям відповідно до графіку планується надання короткострокових відпусток», – сказав під час прес-конференції голова ОДА.

Очільник області також повідомив, що у разі якщо людина працює і вирішила мобілізуватись, то за нею протягом року зберігається на підприємстві середньомісячна заробітна плата. Разом з тим буде виплачуватись заробітна плата на військовій службі. Військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, додатково передбачено виплату премії у розмірі 100% грошового місячного забезпечення.

«Люди розуміють, якщо не зупинити кремлівську агресію на сході, то завтра проросійські бойовики, чеченські, осетинські та інші найманці, російські вояки прийдуть до наших домівок», – додав Юрій Ткаченко.
28.07.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter