З початку року в Черкасах капітально відремонтували 44 ліфти

З початку року в Черкасах капітально відремонтували 44 ліфти У Черкасах капітально відремонтовано та відновлено роботу 44 ліфтів, гранично допустимий термін експлуатації яких сплинув цього року. Про це інформує міська рада Черкас. З них – 15 ліфтів запрацювали у мікрорайоні «Митниця», ще стільки ж – у Соснівському районі Черкас та 14 – у Придніпровському.

– Загалом у 2014 році в Черкасах закінчується допустимий термін експлуатації (який складає 25 років) у 263 ліфтів. Тож поступово, згідно з графіком, відбувається поетапна зупинка та капітальний ремонт відповідних механізмів. Після чого – отримавши позитивні висновки технічного огляду – ліфт запускається знову, – повідомила перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.

За її словами, на сьогодні у Черкасах ремонт ліфтів відбувається без затримок. Зокрема, до кінця липня по Придніпровському районі Черкас буде відремонтовано 30 ліфтів, по Соснівському – 39 та 7 – по мікрорайону «Митниця».
21.07.2014 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter