Ізраїльські інвестори помилувалися роздовбаними "гуманськими" краєвидами

Ізраїльські інвестори помилувалися роздовбаними "гуманськими" краєвидами24 січня до Умані завітала делегація ізраїльських спеціалістів. Очолив делегацію голова Національної водної компанії Ізраїлю «Мекорот» Алекс Віжніцер.
У ході візиту гості зустрілися з міським головою Умані Юрієм Бодровим. Було обговорено питання про реалізацію інвестиційних проектів щодо спільного плану дій для модернізації міста. Заплановано не лише врахувати потреби понад 80 тис. уманців, але й тисяч юдейських паломників, котрі щороку відвідують Черкащину.
Делегація відвідала могилу цадика Нахмана й синагогу, оглянула історико-культурний центр брацлавських хасидів і ознайомилася з інвестиційно-привабливими проектами міста.
Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, також відбулася зустріч голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні паном Реувеном Дін Ельом і головою Національної компанії Держави Ізраїль «Мекорот» Алексом Віжніцером, у ході якої було обговорено комплексну програму розвитку інфраструктури Умані на найближчі п’ять років під координуванням міждержавної робочої групи.
У контексті програми розглядалося питання фінансування мікромістечка модульного типу на 2,5 тис. місць з усім комплексом житлово-комунальних послуг. Також було обговорено питання забезпечення Умані питною водою, ремонту доріг у місті та створення транспортної компанії, яка забезпечуватиме внутрішні перевезення по місту, а на базі міської лікарні – Центру надання медичних послуг.
25.01.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:44 25.01.2012 karp7:
Це з точки зору ПРОВІНЦІЙНИХ журналістів уманські краєвиди роздовбані, вони ж у себе бачать тільки красу